Dostawa GRATIS!

Dane do przelewu

HIGHER Monika Godlewska
58-130 Żarów
ul. Armii Krajowej 74


BZ WBK S.A.
Konto: 04 1090 2271 0000 0001 0590 8686

BZWBK

Zakupy na raty

Płatności

platnosci

 

Newsletter
Bądź na bieżąco - jako pierwszy dowiaduj się o nowościach i promocjach!
Bezpieczeństwo transakcji

Zakupy z PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że środki Klientów dotrą na Twoje konto szybko i bezpiecznie.

payu

PayU - Agent Rozliczeniowy

Dnia 15 czerwca 2007 roku PayU SA uzyskała zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń PayU.PL w roli Agenta Rozliczeniowego w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.).

Umowy zawierane przez sklepy lub serwisy internetowe z PayU dają gwarancję jasnych procedur rozliczeniowych i zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS

Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

PayU spełnia rygorystyczne, międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Traktowanie zagadnień bezpieczeństwa jako priorytet, stanowi o przewadze PayU na europejskim rynku e-commerce.

Bezpieczna transmisja danych

Transmisja danych na serwisach PayU odbywa się za pośrednictwem certyfikatu typu SSL EV  (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard bezpiecznej komunikacji.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której standardowo korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.

Sklep, który umożliwia identyfikację posiadacza karty w usłudze 3DS, jest chroniony przed skutkami ewentualnych transakcji oszukańczych, niezależnie od tego, czy karta, którą dokonano zapłaty jest zarejestrowana w 3DS, czy też nie.

W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzamy również weryfikację dóbr i usług znajdujących się w ofercie podmiotów, jakie wyraziły chęć wdrożenia usług PayU. Listę dóbr i usług wyłączonych z obrotu stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu systemu PayU. W celu weryfikacji, strona serwisu przystępującego do wdrożenia usługi, musi być dostępna online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl